خودرو بر کرج ⭐ خودرو بر تهران ⭐ خودرو بر مازندران ⭐ خودرو بر قزوین
تماس شبانه روزی : 09025828598

چراغ ایربگ. سوت هنگام ترمز

چراغ ایربگ. سوت هنگام ترمز

🔴 دلیل روشن ماندن چراغ ایربگ در خودروی تیبا🔴

✅اگر چراغ ایربگ ماشین روشنه که این مورد بر میگرده به غیر فعال بودن یا همان خاموش بودنه ایربگ سمت شاگرد، دقت کنید که امکان غیر فعال کردن ایربگ راننده وجود ندارد و تنها می توان ایربگ سمت شاگرد را توسط کلیدی که در قسمت دیواره سمت راست داشبورد قرار دارد و در واقع با باز کردن درب جلو سمت راست دیده می شود، فعال و غیر فعال کرد.

✅خاموش بودنه ایربگ سمت شاگرد تو شهر و به خصوص برای افرادی که اکثر اوقات تنها تو ماشین هستند، توصیه می شود و البته برای زمان هایی هم که کودکی روی صندلی جلو باشه، اکیدا توصیه میشود که ایربگ سمت شاگرد رو غیر فعال کنید.

✅ برای فعال و غیر فعال کردنش دقت کنید که ماشین کاملا خاموش باشه و سپس توسط یک چیزی مثل پیچ گوشتی ۲ سو (یا حتی توسط انگشت دست) قسمت متحرک کلید را به داخل فشار داده و به سمت روشن یا خاموش بچرخانید.

‼️نکته‼️
در مورده امکان این که ایربگ “با توجه به چاله و چوله های خیابون احتمال داره یهو عمل کنه” هم عرض کنم تا حالا همچین موردی دور از امکان است چون سیستم تحریک ایربگ خیلی شرایط داره و احتمال عملکردنش در شرایطی غیر از تصادف از قسمت جلو ماشین، وجود نداره

🔴دو راه حل مشکل صدای سوت کشیدن هنگام ترمز زدن در حال حرکت با دنده عقب در خودروهای
✳️دنا
✳️پژوپارس LX (TU5) ✳️سمندسورن

🔷ابتدا چرخ های عقب رو باز کنید سپس لنت های ترمز رو از دیسک جدا و کاملا باز کنید سپس با یک اشیاء تیز وسط لنت ها شیاری نسبتا نازک ایجاد کنید و از دوباره ی ماشین ببندید و پس از طی کردن مسافتی با دنده عقب این مشکل حل خواهد شد .

‼️نکته۱
اگه با این مشکل رو به رو شدید به هیچ وجه اقدام به تعویض دیسک ها نکنید

‼️نکته۲
بعد از نصب لنت ها با فشردن چند بار پدال ترمز از عدم نیاز هواگیری و عدم وجود نشتی در لوله های ترمز اطمینان حاصل نمایید

‼️نکته۳
ضمن کنترل خودرو در تست جاده از عملکرد صحیح ترمز و عدم وجود صدای غیر عادی اطمینان حاصل نمایید

✳️شما باید به یک نمایندگی مجاز ایرانخودرو
مراجعه کنید .

شرکت های همکار
تماس سریع ☎️