خودرو بر کرج ⭐ خودرو بر تهران ⭐ خودرو بر مازندران ⭐ خودرو بر قزوین
تماس شبانه روزی : 09025828598

وام صد ملیونی برای خودرو های داخلی

وام صد ملیونی برای خودرو های داخلی

‌✅جزییات وام ١٠٠‌میلیونی بدون سپرده

اخیرا یکی از بانک‌ها طرح واگذاری اعتباری خودروهای داخلی را در دستور کار خود قرار داده و برای آن تسهیلات تا سقف صد ‌میلیون تومان پرداخت می‌کند.

⛔️ آفتاب‌‌نیوز :گرچه متقاضی دریافت وام بانکی خودرو باید مدت‌ها در تک‌تک بانک‌ها به دنبال راهی برای دریافت وام حداکثر ١٥‌ میلیون‌تومانی باشد، اما توافقات برخی بانک‌ها و مؤسسات با خودروسازان به ارائه تسهیلاتی حتی تا سقف صد ‌میلیون تومان هم منتهی شده است. به‌تازگی بیلبوردهای تبلیغاتی یکی از بانک‌ها در سطح شهر مشاهده می‌شود که اجرای طرح واگذاری اعتباری خودروهای داخلی را در دستور کار خود قرار داده و برای آن تسهیلات تا سقف صد ‌میلیون تومان پرداخت می‌کند.

✅به گزارش شرق، رقم هنگفت اعطای تسهیلات این بانک به خودروسازان در شرایطی سؤال بیشتری به همراه دارد که در کمتربانکی می‌توان وام ١٥‌ میلیون‌تومانی مصوب بانک مرکزی برای خرید خودرو را پیدا کرد و بانک‌ها نبود منابع برای پرداخت این تسهیلات را دلیل ارائه‌ندادن آن اعلام می‌کنند.حتی اگر بانکی حاضر به پرداخت باشد، شرایط سخت و خاصی را برای وام حداکثر ١٥‌میلیون‌تومانی اعلام می‌کند. بااین‌حال در قالب طرح ویژه یا هر توافقی با خودروسازان، فعلا این قبیل طرح‌ها در شبکه بانکی در حال اجراست؛ طرحی که می‌تواند سود بیشتری را نسبت به پرداخت وام ١٥‌میلیون‌تومانی برای بانک‌ها به همراه داشته باشد یا شرایط خاص و مناسبی را برای خودروساز فراهم ‌آورد تا به‌جای فروش اقساطی که مدت‌ها طول می‌کشد تا منابع فروش به آن برگشت داده شود، اکنون یکباره همه منابع ناشی از فروش خودرو را دریافت کند.

✅این در حالی است که شرایط خرید خودرو با طرح این بانک نیز قابل توجه بوده و می‌تواند برای مشتری جذاب باشد. براساس توضیحات دریافتی درباره نحوه دریافت وام خودرو، بانک ارائه‌کننده تسهیلات و یکی از شرکت‌های خودروساز وارد مذاکره و توافق شده‌اند و فعلا برای دو مدل خودرو تسهیلات پرداخت می‌شود. مشتری خرید خودرو برای اخذ این وام که به سقف صد ‌میلیون تومان می‌رسد، باید ٣٠ درصد هزینه خرید را نقد پرداخت کرده و ٧٠ درصد مابقی به صورت تسهیلات در اختیار وی قرار می‌گیرد.

✅دوره بازپرداخت تسهیلات سه تا پنج‌ساله بوده و با سود ٢٠ درصد بازپرداخت خواهد شد؛ تسهیلاتی که می‌تواند برای مشتری نسبت به وام ١٥‌میلیون‌تومانی معمول بانک‌ها جذاب باشد، چراکه متقاضی می‌تواند بدون سپرده‌گذاری، وامی با اختلاف بیش از ٨٠‌ میلیون از مبلغ ١٥‌ میلیون‌تومانی و با سودی برابر و حتی کمتر دریافت کند.

NEWS

خودروبر و خودرو سوار کردان و سهیلیه

شرکت های همکار
تماس سریع ☎️