خودرو بر کرج ⭐ خودرو بر تهران ⭐ خودرو بر مازندران ⭐ خودرو بر قزوین
تماس شبانه روزی : 09025828598

لامبورگینی اونتادور

لامبورگینی اونتادور

✅اونتادور SV یک خودروی عجول، گستاخ و کاریزماتیک است. از نظر زیبایی‌شناسی، طراحی ظاهری سوپرولوچه که یک نسخه سبک‌تر و قدرتمند از مدل ۴ ساله اونتادور محسوب می‌شود، هم ترس‌آور و هم جذاب و زیباست.

✅مطابق انتظار، اونتادور SV شتاب فوق‌العاده‌ای نشان می‌دهد و تنها ۲/۷ ثانیه زمان کافی است از حالت ایستاده به سرعت ۹۶/۶ کیلومتر بر ساعت برسد. همچنین این خودرو مسیر یک‌چهارم مایل را در ۱۰/۶ ثانیه و با سرعت نهایی ۲۱۸/۹ کیلومتر بر ساعت طی می‌کند و از سرعت ۱۱۲/۶۵ کیلومتر بر ساعت، در فاصله ۴۴/۸ متر متوقف می‌شود.

✅بزرگترین تغییر موتور ۵/۶ لیتری V-12 اونتادور در نسخه سوپرولوچه، یک سیستم اگزوز با راندمان جریان بالاتر است. همراه با کالیبراسیون جدید بین زمان‌بندی متغیر سوپاپ‌ها و سیستم مکش متغیر، خروجی این موتور به ۷۴۰ اسب‌بخار رسیده است. این در حالی است که قدرت مدل پایه اونتادور برابر ۶۹۱ اسب‌بخار است. همچنین حداکثر قدرت در ۱۰۰ دور بر دقیقه پایین‌تر، یعنی در ۸۴۰۰ دور بر دقیقه اتفاق می‌افتد. ضمن اینکه گشتاور حداکثر موتور همچنان ۶۹۰ نیوتن‌متر است که در ۵۵۰ دور بر دقیقه در دسترس قرار می‌گیرد.

✅یکی از نکات شگفت‌انگیز SV، ترمزهای استاندارد کربن-سرامیکی آن هستند که از سرعت ۲۹۰ کیلومتر بر ساعت، به گونه‌ای خودرو را متوقف می‌کنند که شبیه به ایستادن یک مزدا MX-5 میاتا از سرعت‌های معمول بزرگراهی است.

✅مشخصات:
نوع خودرو: موتور وسط، دو دیفرانسیل، ۲ سرنشین، ۲ در کوپه.
قیمت مدل تست: ۵۲۴۸۹۵ دلار
نوع موتور: DOHCبا ۴۸ سوپاپ V-12،
گنجایش: ۶۴۹۸ سی‌سی.
قدرت: ۷۴۰ اسب بخار در ۸۴۰۰ دور در دقیقه.
گشتاور: ۶۹۰/۱ نیوتن‌متر در ۵۵۰۰ دور در دقیقه.
گیربکس: ۷ سرعته

✅ابعاد:
فاصله محوری: ۲/۷ متر.
طول ماشین: ۴/۸۳۶ متر.
عرض: ۲/۰۲۹ متر.
ارتفاع: ۱/۱۳۵ متر.
وزن کلی: ۱۷۵۵ کیلوگرم.

✅مصرف سوخت:
تخمین سازمان حفاظت محیط زیست امریکا: ۲۱/۴ لیتر در شهر و ۱۳/۱ لیتر در بزرگراه در هر ۱۰۰ کیلومتر.
مصرف سوخت در تست: ۲۹/۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر.

شرکت های همکار
تماس سریع ☎️