خودرو بر کرج ⭐ خودرو بر تهران ⭐ خودرو بر مازندران ⭐ خودرو بر قزوین
تماس شبانه روزی : 09025828598

دانستنی ها

دانستنی ها

📌 بهترین خودرو سال کشور ژاپن انتخاب شد

▪️در مراسم انتخاب بهترین خودرو سال که هفته گذشته در شهر توکیو برگزار شد، تویوتا RAV4 جایزه ماشین برتر سال را از آن خود کرد.

▪️ماشین سال ژاپن با رای حدود شصت داور انتخاب می‌شود که از روزنامه‌نگاران مطرح صنعت خودرو هستند. این مراسم امسال چهلمین سال خود را جشن گرفت.

▪️تویوتا در ده ماشینی که به مرحله آخر رای‌گیری راه یافته بودند، دو نماینده داشت. به جز RAV4، مدل کرولا هم برای کسب عنوان بهترین ماشین سال رقابت می‌کرد.

▪️بزرگ‌ترین خودروساز ژاپن، پرافتخارترین کارخانه در تاریخ برگزاری این رقابت است و محصولات این شرکت تا کنون هشت بار به عنوان خودروی سال ژاپن انتخاب شده است. با این حال این اولین بار در ده سال گذشته بود که یک تویوتا در رای‌گیری برنده می‌شد.

▪️ب‌ام‌و سری 3، مرسدس-بنز کلاس A، جیپ رانگلر و جگوار الکتریکی آی-پیس (I-Pace)، چهار ماشین غیرژاپنی بودند که امسال به فینال رسیدند.

▪️پس از تویوتا RAV4، مزدا 3 به مقام دوم دست یافت و ب‌ام‌و سری 3 با کسب مقام سوم به عنوان بهترین ماشین وارداتی انتخاب شد.

رکورد جدید هیوندای نکسو در پیمایش !

▪️این خودروی هیدروژنی به رانندگی برنارد پیکارد رئیس موسسه خورشیدی ایمپالس توانست 778 کیلومتر را با یک‌بار سوخت‌گیری طی کند. نکسوی مورد نظر که شمال فرانسه را طی می‌کرد هنوز هم 49 کیلومتر دیگر را می‌توانست با میزان شارژ باقی مانده طی کند…

📷 رونمایی کِشنده الکتریکی Tre؛ محصول مشترک نیکولا موتور و ایویکو

این مدل تولیدی بر اساس کشنده ایویکو S-Way شکل گرفته است.
▪️سیستم اینفوتینمنت Tre با امکاناتی چون سیستم کنترل تهویه مطبوع، تنظیم آینه ها، تنظیم ارتفاع، سیستم دوربین 360 درجه، مسیریاب، انتقال صدا از طریق بلوتوث، تنظیمات مختلف خودرو و سیستم عیب یاب یکپارچه شده است…

شرکت های همکار
تماس سریع ☎️