خودرو بر کرج ⭐ خودرو بر تهران ⭐ خودرو بر مازندران ⭐ خودرو بر قزوین
تماس شبانه روزی : 09025828598

خودرو هایی ک ب تولید انبوه نرسیده اند

خودرو هایی ک ب تولید انبوه نرسیده اند

‌ماشین I.D.E.A. KAZ : خودروی عجیبی که به تولید انبوه نرسید 😳

✅این اتومبیل 8 چرخه است که 6از تای آن به هنگام دور زدن استفاده می شود. قدرت مورد نیاز برای حرکت هر 8 چرخ آن از طریق موتور الکتریکی تامین می شود. نکته منفی درباره این اتومبیل، نام عجیبش است. چرا که نام اکثر اتومبیل های لوکس نشاندهنده کیفیت و پرستیژ آن است، در حالی که DEAKAZ I بیشتر به اسم یک گجت شباهت دارد.

‌⛔️خودروهای عجیبی که به تولید انبوه نرسیدند⛔️
بلاستولن، تانک ویژه

✅بلاستولن اتومبیل منحصر به فردی است که توسط رندی گراب طراحی شد. این ماشین از موتور یک تانک نظامی و بدنه آلومینیومی ساخته شده و وزنی معادل 4300 کیلوگرم دارد که یک یازدهم وزن یک تانک معمولی است.

‌⛔️خودروی عجیبی که به تولید انبوه نرسید ⛔️

تاکایاناگی میلوریا

✅یک اتومبیل الکتریکی ساخت ژاپن که تلفظ نام آن هم بسیار دشوار است. این اتومبیل 2.18 متر طول و 1.28 متر عرض، و 1.15 متر ارتفاع دارد. وزن آن هم 350 کیلو گرم می باشد و تنها سرنشین آن راننده است.

✅قدرت تاکایاناگی میلوریا را یک جفت موتور الکتریکی تامین می کند که بر روی چرخ های عقبی قرار دارند. با وجود الکتریکی بودن تاکایاناگی، سرعت آن تنها 60 کیلومتر در ساعت است و هر 12 ساعت به شارژ احتیاج دارد.

‌⛔️ خودروی عجیبی که به تولید انبوه نرسید ⛔️
رودزیلا

“رودزیلا” یکی از احمقانه ترین اتومبیل های جاده ای است. برادران بلاستون در سال 2004 این ماشین را ساختند. ارتفاع این خودرو به 7 فوت می رسد. سازندگان آن برای حرکت دادن این غول عظیم الجثه تصمیم گرفتند موتور 12 سیلندر با حجم 29.3 لیتری یک تانک .47M را به آن وصل کنند. شاید به نظر برخی مردم این موتور برای یک اتومبیل مناسب باشد، اما از نظر سازندگان اینطور نبود. به همین خاطر یک جفت موتور شارژ کننده توربین هم با تسمه به آن وصل کردند.

‌⛔️خودروی عجیبی که به تولید انبوه نرسید !⛔️

LEXUS 2054

✅ازاین لکسوس در فیلم علمی تخیلی ” گزارش اقلیت” رونمایی شد. این اتومبیل مردانه و اسپورت طوری طراحی شده که در نگاه اول تشخیص قسمت جلو با عقب آن کاملا مشکل است. این طرح نمونه ای از ماشین های اسپورت در آینده است و امکان دارد در سال 2054 به واقعیت تبدیل شود.

✅از ویژگی های این خودرو می توان به توانایی دید عالی در شب، دندانه مقاوم در برابر کربن کامپوزیت پنل های بدنه،کنترل کننده لیزری، بدنه مطابق با صندلی ها به همراه سیستم اتوماتیک خنک کننده و گرم کننده، سیستم های کامپیوتری کنترل صدا و حرکت، دوربین فیلمبرداری از عقب، وجود پنل های خورشیدی در بدنه برای شارژ اتومبیل و کنترل هوای داخل به هنگام پارک، سیستم تشخیص DNA و سیستم جرقه زنی، سیستم خدمتکار خودکار که پس از پیاده کردن راننده، پارک می کند و با استفاده از انرژی خورشید دوباره شارژ می شود.

‌⛔️خودروی عجیبی که هرگز به تولید انبوه نرسید 👇

جیپ هوریکان

✅بدنه تک قطعه ای هوریکان از کربن فایبر سبک وزنی ساخته شده است. تمام اجزای ماشین از جمله دو موتور ، ترانسمیسیون، و سیستم سوسپانسیون(فنربندی) درست بر روی بدنه نصب شده اند. صفحات ترمز ستونی آلومینیومی است که شاسی را به زیر وسیله وصل می کند.

✅هوریکان دارای درهای کناری و یا سقف نیست. و تنها برای دو نفر صندلی دارد. همانطور که ذکر شد این اتومبیل دارای دو موتور 5.7 لیتر همی است که یکی از آنها در جلو و دیگری در قسمت عقبی ماشین نصب شده است و نیرویی معادل 670 اسب بخار تولید می کند و کنترل هر چهار چرخ را در اختیار دارد.

‌⛔️خودرویی که فقط یک عدد از آن موجود است 😳
(عکس عجیب این خودرو در پایین این متن)

♨️ هلی کرون شماره 1

✅”هلی کرون شماره 1″ اختراع احمقانه ای که در زمانی که قوانین ایمنی و سلامت رانندگان به اندازه امروز مهم نبود و در سال 1932 به عنوان اتومبیل پرنده ساخته شد. این اتومبیل از یک پروانه برای حرکت استفاده می کند. تصور کنید این ایده به واقعیت می پیوست. هر تصادف کوچکی یا دست اندازی باعث می شد تکه های بزرگ پروانه با سرعت زیادی در هوا بچرخند و هر عابری که از آن مکان عبور می کرد، بدون شک زنده نمی ماند.

✅با توجه به اینکه این پروانه بزرگ درست بین دو چرخ جلویی قرار گرفته، فرمان از طریق چرخ های عقبی کنترل می شد و در نتیجه کنترل اتومبیل بسیار دشوار بود. آخرین سرعت این اتومبیل عجیب 75 مایل در ساعت بود. از زمان طراحی این اتومبیل تنها یک هلی کورن در فرانسه ساخته شد و پس از آن به موزه اتومبیل لین در تنسی برده شد.

شرکت های همکار
تماس سریع ☎️