خودرو بر کرج ⭐ خودرو بر تهران ⭐ خودرو بر مازندران ⭐ خودرو بر قزوین
تماس شبانه روزی : 09025828598

تحولات صنعت خودرو

تحولات صنعت خودرو

‌💥 مرسدس بنز 6 چرخ 😳😳😳

✅ مرسدس بنز با معرفی یکی از متفاوتترین SUV های جهان بدون اینکه بطور رسمی از آن رونمایی کند بار دیگر خبرساز شد. G63 AMG 6×6 با شکلی مکعبی و تعداد چرخ های نامتعارفش همه نگاه ها را به خود جلب کرده است. این خودرو به لطف تیونینگ AMG به یکی از سریعترین خودروها در کلاس خودش تبدیل شده است. در حال حاضر ارتش استرالیا از واگن های 6 چرخ C320 CDI مرسدس بنز بهره می برد اما این خودرو اولین خودروی غیرنظامی تولید شده با این سبک می باشد . در ابتدا عدم معرفی رسمی این SUV سبب شد تا احتمال سفارشی بودن و همچینین عدم سرمایه گذاری مرسدس بنز برروی این پروژه قوت بگیرد. اما چند روز پس از انتشار تصاویر G63 6×6 مرسدس بنز رسما اعلام کرد که قصد دارد تا این پروژه را در تعداد بسیار کم عرضه کند. قیمت این محصول حداقل سه برابر از مدل استاندارد G63 بیشتر است و جز یکی از گرانترین محصولات این شرکت خواهد بود.

✅ابعاد این محصول یکی دیگر از مشخصه های نامتعارفش است بطوریکه 5867 میلی متر طول، 2111 میلی متر عرض و 2209 میلی متر ارتفاع دارد. و اما مهمترین قسمت این هیولا یعنی قلب آن. مرسدس بنز تصمیم گرفته است تا برای این محصول که مالکان ثروتمندی هم خواهد داشت از موتوری 5.5 لیتری V8 جفت توربو استفاده کند. این موتور 536 اسب بخار قدرت و نزدیک به 760 نیوتن متر گشتاور را با خود به همراه دارد تا با اتصال به یک جعبه دنده ی 7 سرعته 7G-tronic تمام قدرتش را به هر 6 چرخ منتقل کند . این مجموعه قادر است این هیولای 3775 کیلوگرمی را در 6 ثانیه به سرعت صد کیلومتر بر ساعت برساند. و سرانجام حداکثر سرعتی که با این 6 چرخ می توان به آن دست یافت 160 کیلومتر بر ساعت است. برای خرید همچین خودروی استثنایی باید فقط مبلغ ناقابل 600 هزار دلار پرداخت نمایید.

‌⚜فرمان سه حالته چیست ؟⚜

بسیاری از خودروهای هیوندای دارای سیستم
فرمان برقی(EPS) می باشند که در این نوع خودروها قابلیت انتخاب حالت عملکرد فرمان در شرایط مختلف جاده به عنوان یک آپشن بر روی خودرو نصب می گردد. به این معنا که میزان حساسیت فرمان یا به اصطلاح عام ، نرم بون یا سفت بودن فرمان بنا به انتخاب راننده قابل تغییر است. پس از نصب و راه اندازی ، فرمان خودرو دارای سه حالت NORMAL ،COMFORT و SPORT خواهد بود که از طریق یک کلید کوچک بر روی فرمان قابلیت انتخاب دارد. وضعیت فرمان در داخل صفحه نمایش موجود در پشت آمپر نمایش داده می شود.

‌⛔️ شاسی بلند کروک دیده بودید ؟ 😳😳😳

♨️ رنج روور ایووک با تیونینگ هامان

🎾 ایووک، کراس اوور فوق العاده جذاب انگلیسی که با دیدن آن محو طراحی آن می‌شوید. اما این شاسی‌بلند لوکس می‌تواند بسیار جذاب‌تر نیز شود؛ این موضوع زمانی رخ می‌دهد که هامان این مسئولیت را به عهده داشته باشد.

🎾 رنج روور با ارائه‌ی نسخه‌ی روباز ایووک باز هم باعث شده تا این شاسی‌بلند محبوب بیش از پیش جای خود را در دل هواداران باز کند. اما افرادی که به دنبال خودرویی خاص‌تر هستند، می‌توانند به شرکت هامان روی آوردند.

🎾 این شرکت تیونینگ آلمانی گزینه‌های سفارشی زیادی را برای خودروهای شاسی بلند که دارای سقف بازشو هستند، پیشنهاد می‌کند. در قسمت بیرون و جلوی این خودرو سپر جدید، جلو پنجره‌ی مشبک و چراغ‌های سپر جلو را تغییر یافته‌‌اند. در بخش انتهایی خودرو تغییر شکلی در قسمت پایین سپر و همچنین یک جفت لوله اگزوز مرکزی نیز ایجاد کرده است.

شرکت های همکار
تماس سریع ☎️