خودرو بر کرج ⭐ خودرو بر تهران ⭐ خودرو بر مازندران ⭐ خودرو بر قزوین
تماس شبانه روزی : 09025828598

اخبار و وقایع

اخبار و وقایع

به راحتی جای پارک برای ماشین پیدا کنید !

هنگامی که دارید به یک مکان جدید و ناشناخته حرکت می‌کنید یا برای رسیدن به یک کنسرت ، جلسه رسمی و قرار ملاقاتی عجله دارید ؛ خیلی مهم است که بدانید چه جاهای پارکی در منطقه مدنظر شما وجود دارد و زودتر یک جای پارک برای خودروی خود پیدا کنید .
به جای اینکه دایما دور خود بچرخید تا به طور چشمی یک جای پارک پیدا کنید ؛ می‌توانید از گوگل مپس کمک بگیرید:

۱- در اپلیکیشن گوگل مپس لوکیشن خود را وارد کنید.
۲- روی گزینه Directions بزنید.
۳- شما یک آیکون P در کنار زمان تخمین زده شده برای رسیدن به مقصد خواهید دید. روی این آیکون P ضربه بزنید. اگر P قرمز رنگ بود؛ به این معنی است که جای پارک نیست یا محدود است ولی اگر آبی رنگ بود؛ یعنی به سادگی می‌توانید جای پارک پیدا کنید.

۴-حالا روی Find parking بزنید.
۵- فهرستی از مناطقی که می‌توانید پارک کنید؛ ظاهر خواهد شد. روی یکی از گزینه‌های پارک ضربه بزنید و به عنوان اولین محل توقف خود انتخاب کنید .

📌اینفوگرافیک/ بنزین بر کدام بازار بیشترین تاثیر را داشت؟

🔹نگاهی بر روند بازارهای مالی از زمان اعمال طرح افزایش قیمت بنزین (٢٥آبان ٩٨) تا پايان هفته دوم آذر، نشان می‌دهد که سکه در این مدت بیشترین و بورس کمترین بازدهی را داشته است.
🔹طی سه هفته گذشته همزمان با افزایش سه برابری قیمت بنزین، سکه ١١ و طلا ٩.٥درصد رشد مثبت داشته است؛ همچنین دو بازار مذکور در هفته دوم آذر به ترتیب ٦.١ و ٥.٦درصد سود نصيب خريداران خود كرده ‌اند.
🔹البته لازم به ذکر است که بازار طلا مستقیما تحت تاثیر روند ارز قرار دارد و از آنجا که در این مدت دلار ١٠.٥ و یورو ٩.٨درصد رشد داشته، قیمت طلا و سکه نیز افزایشی بوده است.
🔹دو بازار دلار و یورو نيز در هفته گذشته به ترتیب ٣.٦ و ٣.٧درصد رشد کرده‌اند.
🔹بورس طى هر دو بازه زمانى يعنى از اعمال افزايش قيمت بنزين تاکنون و نيز هفته‌اى كه گذشت كمترين سوددهى را بين ساير بازارها داشته، بازدهی بازار سرمایه طی سه هفته ٥درصد و در هفته دوم آذر ٣.٦درصد بوده است.

خبر بد رئیس پلیس راه کشور برای رانندگان متخلف که فکر می‌کنند می‌توانند دوربین‌ها را گول بزنند: سیستم «مسافت‌سنج» (کنترل سرعت در فاصله دوربین تا دوربین) هم در کنار سیستم «سرعت‌سنج» فعال است!

پاسخ سردار سیدتیمور حسینی به دو سوال پرتکرار مردم:
۱) وقتی اتوبان خوب داریم، چرا سقف سرعت (۱۲۰کیلومتر) را بالا نبردید؟
۲) اگر دوربین‌های آزادراه‌ها فعال است، حضور فیزیکی پلیس دیگر برای چیست؟

شرکت های همکار
تماس سریع ☎️